Голосовая онлайн заявка

Водомір-Майстер приймає телефонні заявки в цілодобовому режимі.

Ми пропагуємо ефективність та простоту у всьому. Тому поставити запитання чи залишити заявку на виклик нашого майстра можна навіть у той час, коли всі наші оператори відпочивають та набираються сил перед новим робочим днем.

Це стало можливим завдяки smart-роботу, якому достатньо залишити просте голосове повідомлення. Кожен такий «войс меседж» буде автоматично перетворений на ТЕКСТ і негайно переданий нашому диспетчерському відділу.

Жодне таке повідомлення не загубиться і буде оброблено наступного робочого дня, після чого один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами!


Вдалі приклади голосових повідомлень

  • «Потрібна повірка двох лічильників води, на 5 лютого, переважно у першій половині дня. За адресою місто Харків, Полтавський шлях 12, квартира 44.»
  • «Ми робили повірку лічильника води, номер договору 2378. Просимо повідомити, як швидко мені надішлють результати повірки у паперовому вигляді.»
  • «Необхідно замінити лічильники холодної та гарячої води, цікавить робота з вашими лічильниками Екомес найближчим часом, точну адресу озвучу оператору.»

Нагадаємо, що викликати нашого майстра в режимі 24/7 також можна, скориставшись оформленням онлайн-замовлення.

Водяний лічильник (Водомір)