Примітки:

  • Говорячи про вільний доступ до лічильників води мається на увазі наявність мінімум 10 см вільного простору перед їх циферблатом. Це дозволить майстру зафіксувати на водомір спеціальну фотокамеру для коректної процедури повірки.

    Щоб переконатися, що доступ до ваших водомірів вільний, візьміть пів літрову банку і по черзі “надіньте” її на кожен прилад. Вийшло? Чудово, значить у майстри з цим також не виникне проблем!
  • Згідно з рекомендаціями ресурсоснабжающих організацій, видані документи про пройдену повірку/встановлення/заміну лічильників на реєстрацію повинен передавати сам власник приладів.
  • Якщо ваш прилад обліку запітнів/наповнився конденсатом або не крутиться/крутиться ривками, – майстер не стане проводити повірку, такий лічильник відразу необхідно замінити. З ймовірністю у 99% він цей тест не пройде.
Повірка лічильників води анімація Водомір-Майстер

Увага! Для можливості проведення повірки лічильників води без зняття (на дому), необхідна обов’язкова наявність централізованої подачі холодної і гарячої води (не через бойлер) в крані!