💙💛
1-20 шт = 350₴
20+ шт = 320₴

Зіткнулися з необхідністю вирішення такого питання, як повірка лічильників води без зняття та порушення пломби (на дому)? Еврика, ви точно за адресою! На цю послугу ми пропонуємо найнижчі ціни у Чернігові, – від 320 до 350 грн за прилад (у квартирах)!

Один з наших майстрів зможе приєднатися до вас найближчим часом (як правило, через 1-7 днів після отримання заявки) і за 15-20 хвилин здійснити офіційну повірку лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води без демонтажу і розпломбування!


Повірка лічильників на дому виконується за допомогою спеціального метрологічного обладнання – щорічно акредитованих і каліброваних в ДП “Укрметртестстандарт” переносних проливних установок (еталонів), які мають усі наші майстри.

Важливо, що передані нами свідоцтва про повірку, ГАРАНТОВАНО будуть прийняті всіма ресурсоснабжающими організаціями не тільки міста Чернігова, але і всієї України!

повірка лічильників води gif

Що таке повірка лічильників без зняття

Компанія “Водомір-Майстер” надає подібні метрологічні послуги більше 14 років. Весь цей час ми працювали виключно по Києву та Київській області, але тепер ми приступили до роботи і у чудовому місті Чернігів!

Повірка лічильників води у Чернігові – це те, на чому за довгі роки ми натерли дуже багато мозолів, тому сьогодні ми готові гарантувати своїм чернігівським замовникам максимально оперативний і якісний результат роботи!

Тисячі повірених і замінених приладів обліку, наявність всіх документів, а також велика база матеріально-технічних ресурсів – всі ці фактори дозволяють нашим фахівцям здійснювати повірку лічильників води (Чернігів) вже за 15-20 хвилин прямо на місці експлуатації, тобто на дому!


Один із наших майстрів приїде на заявку вже за 1-7 днів. Збір даних вдома займе не більше 15-20 хв на прилад, після чого результати повірки у зашифрованому вигляді передадуть до метрологічної лабораторії [Еталон-АСП] для обробки та видачі відповідних свідоцтв.

Ці документи дозволять продовжувати використання повірених контрольних приладів обліку води (лічильників) ще на 4 роки.

Результати повірки будуть відомі вже через кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (.PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код) вже можна буде передати до ресурсопостачальної організації.

ВАЖЛИВО: У рамках переходу України до режиму paperless, з 1 червня 2022 року видача документів у паперовому вигляді обмежена.

Повірка лічильників води без зняття

Як робиться повірка лічильників води без зняття?

Для можливості проведення повірки ІПУ (індивідуальних приладів обліку) на дому / без зняття, всі наші майстри оснащені спеціальними мобільними проливними установками (стандартами), які щороку калибруются і пролонгують термін акредитації в ДП “Укрметртестстандарт”.

Проливна установка приєднується до змішувача, після чого починається вимір води, яка проходить через лічильник, а потім порівнюється зі зміною показань на циферблаті лічильника.

Такий процес являє собою потрійну прогонку через обладнання приблизно 15-20 літрів води з її подальшим виміром. Покроково про те, як відбувається повірка лічильників води на дому (в процесі написання).

Повірка лічильників води без зняття

Для ОСББ або колективних заявок, – ціна повірки 320 грн за лічильник!

Якщо різниця між показаннями лічильника і проливний установкою знаходиться в межах допустимої похибки (не більше 10% на слабкому напорі або не більше 4% при сильному натиску), то водяний лічильник визнається відповідним вимогам ДСТУ, тобто придатним до подальшої експлуатації.

Коли результати про повірку виявляться в базі, споживач зможе не турбуватися про працездатність своїх лічильників в наступні 4 роки.

Увага! Перед тим як замовити повірку лічильників води у Чернігові (без демонтажу), просимо Вас переконатися в наявності централізованого водопостачання в крані. Якщо води з якої-небудь причини немає (будь то аварія або планове відключення), – до моменту подачі води здійснити повірку лічильників без зняття не вийде.

Повірка лічильників води без зняття у Чернігові

Вартість послуги

Багатий професійний досвід навчив нас ніколи не класти три пальці в рот і не завищувати вартість послуг, що надаються. Ми намагаємося тримати ціни на ГРАНИЧНО допустимому рівні.

Повірка 1-го лічильника води350 грн
Повірка від 2 до 20 лічильників води350 грн
Повірка понад 20 лічильників води320 грн
Повірка 1 лічильника води у приватному секторі450 грн

Таким чином повірка лічильника води (ХВ і ГВ) без зняття виконується нами за максимально невисокою, а головне, найпрозорішою ціною у місті Чернігові – від 320 до 350 грн за лічильник!

ВАЖЛИВО: Плата проводиться виключно за сам процес повірки, а не за його позитивний результат. Тому через не пройдену повірку лічильників, – гроші замовнику не повертаються.


повірка водяних лічильників зі зняттям Чернігів

400 грн 350 грн

для приватних осіб при повірці від 1 до 20-ти лічильників води

повірка водяних лічильників без зняття Чернігів

350 грн 320 грн

для ОСББ і колективних заявок понад 20-ти і більше приладів


Повірка водяних лічильників. Це взагалі для чого?

У сучасних реаліях суми в квитанціях за комуналку навряд чи можуть когось порадувати. При цьому, досвідченим шляхом багато чернігівців давно прийшли до висновку, що плата за будь-якої ресурс за нормативами споживання – справа м’яко кажучи невигідна.

Кращим рішенням є установка ІПУ для контролю споживання реально використаних ресурсів, будь то водопостачання, газ, електроенергія або тепло.

Починаючи з кінця 2017 по всій Україні діє державний закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Відповідно до цим положенням всі споживачі, які підключені до центральної системи водопостачання та мають прилади обліку, зобов’язані проходити процедуру тестування їх працездатності, тобто повірку.

Водяний лічильник (Водомір)

Періодичність повірки лічильників води (міжповірочний інтервал), – 1 раз в період 4-х років, починаючи з дати випуску лічильника заводом-виробником, зазначеної в паспорті приладу.

Відповідно до правил, затверджених Кабміном України, повірка лічильників води у Чернігові може бути здійснена 2-ма способами:

  1. В лабораторії. Така повірка проводиться на робочих еталонах – спеціальних стаціонарних проливних установках.
  2. На місці розташування лічильника(ів). Здійснюється повірка лічильників без демонтажу за допомогою використання сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють з мінімальною похибкою визначати коректність роботи водомірів.

Зона обслуговування


Виїзд у всі мікрорайони Чернігова

  • Деснянський р-н: Олександрівка, Берізки, Бобровиця, Болдини Гори, Вербицького, ЗАЗ, Кавказ, Ковалівка, Кордівка, Співаки, Ремзавод, Хутір Юрків, Швейцарівка, Яловщина
  • Новозаводський р-н: Астра, Аеропорт, Єлецька гора, Забарівка, Зарічний, Коти, Червоний хутір, Лісковиця, Масани, Нова Подусівка, Селище ТЕЦ, Стара Подусівка, Шерстянка

Також ми повноцінно працюємо у Славутичі. Можливість виїзду майстра до інших міст Чернігівської області обговорюється окремо.


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує повірка лічильників води у Чернігові (ціна)?

Наша вартість повірки лічильників холодної і гарячої води в місцевості (без демонтажу) у 2024 році становить:

•‎ 1-20 прилад – 350 грн/шт
•‎ 20+ приладів для ОСББ або колективних заявок – 320 грн/шт
•‎ Приватний сектор – 450 грн/шт

Ціни вказані за 1 одиницю вивіреного приладу (лічильника). Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

Як я зможу отримати документи про пройдену повірку?

Результати повірки будуть відомі вже через кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код) вже можна буде передати до Черніговаводоканалу (роздрукувати або переслати електронною поштою/месенджером).

Процес видачі оригіналів документів із мокрим друком та підписом відповідального метролога займає 14 робочих днів. Забрати документи можна буде у нашому пункті видачі, розташованому у бізнес-центрі «Десна» за адресою: м.Чернігів, Новозаводський р-н, просп. Перемоги, 62.

Документи видаються у віконці КПП (у вахтера) у холі на першому поверсі. Для їх отримання Вам достатньо повідомити своє прізвище та номер телефону.

P.S. Як тільки документи будуть готові до видачі, Вам обов’язково прийде sms-повідомлення.

Чи проводите ви повірку лічильників води без зняття в моєму районі?

Ми здійснюємо роботи по повірці, монтажу і заміни приладів обліку у всіх районах міста Чернігова: Деснянський та Новозаводський р-ни.

Також ми повноцінно працюємо у Славутичі. Можливість виїзду майстра до інших міст Чернігівської області обговорюється окремо.

Мій лічильник запітнів, індикатор руху води не крутиться або крутиться ривками. Чи можна зробити повірку такого приладу?

Ні. Такий водомір краще відразу замінити. 99% того, що він не зможе пройти повірку. Наші майстри навіть не будуть пробувати, адже ми на вашому боці! Віддавати гроші за повірку, а потім за заміну лічильника – просто нераціонально.

Щоб повірити один лічильник води без зняття у вашого майстра піде 15 хвилин?

Так точно. Повірка одного приладу обліку в середньому займає від 15 до 20 хвилин.

Для чого потрібна повірка лічильників води?

У момент повірки лічильників води встановлюється їх придатність до використання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

Якщо дані характеристики не виходять за рамки допустимих меж, – прилад обліку визнається придатним. Якщо метрологічні характеристики приладу відхиляються від норми, то він підлягає заміні.

Що якщо повірка лічильника води зроблена не вчасно?

Якщо повірка лічильників води (Чернігів) не виконано або виконано не вчасно, – ніяких штрафів передбачатися не буде. Проте, ваші лічильники будуть зняті з обліку і платіжки за воду будуть приходити згідно із загальними нормативами, тобто по середній витраті води на 1 людину. Розрахунок буде проводитися виходячи з кількості прописаних в квартирі людей.

Таким чином, ви не зможете оплачувати воду за показаннями своїх лічильників з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, коли потрібно було провести повірку. Нарахування будуть проводитися так: перші 3 місяці – за середнім розрахунком показань ІПУ за попередні 6 місяців; з 4-го місяця – за середнім нормативу. Знову оплачувати водопостачання за показниками приладів можна буде тільки після їх повірки.