Повірка Лічильників Води у Запоріжжі без Зняття

💙💛
1-4 шт = 350₴
5+ шт = 340₴
до 20 км від Запоріжжя = 600₴

Зіткнулися з необхідністю вирішення такого питання, як повірка лічильників води вдома (без зняття та порушення пломби)? Еврика, ви точно за адресою! На цю послугу ми пропонуємо найнижчі ціни у Запоріжжі – від 340 до 600 грн (за один прилад)!

Один з наших майстрів зможе приєднатися до вас найближчим часом (наскільки це можливо у період війни) і за 15-20 хвилин здійснити офіційну повірку лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води без демонтажу і розпломбування!


Повірка лічильників на дому виконується за допомогою спеціального метрологічного обладнання – щорічно акредитованих і каліброваних в ДП “Укрметртестстандарт” переносних проливних установок (еталонів), які мають усі наші майстри.

Важливо, що передані нами свідоцтва про повірку, ГАРАНТОВАНО будуть прийняті всіма ресурсоснабжающими організаціями міста Запоріжжя і всієї України!

Повірка лічильників води GIF

Що таке повірка лічильників без зняття

Компанія “Водомір-Майстер” надає подібні метрологічні послуги більше 14 років. Весь цей час ми працювали виключно по Києву та Київській області, але тепер ми приступили до роботи і в «Козацькій столиці України»!

Повірка лічильників води у Запоріжжі – це те, на чому за довгі роки ми натерли дуже багато мозолів, тому сьогодні ми готові гарантувати своїм запорізьким замовникам максимально оперативний і якісний результат роботи!

Тисячі повірених і замінених приладів обліку, наявність всіх документів, а також велика база матеріально-технічних ресурсів – всі ці фактори дозволяють нашим фахівцям здійснювати повірку лічильників води (Запоріжжя) вже за 15-20 хвилин прямо на місці експлуатації, тобто на дому!


Один із наших майстрів приїде на заявку найближчим часом. Збір даних вдома займе не більше 15-20 хв на прилад, після чого результати повірки у зашифрованому вигляді передадуть до метрологічної лабораторії [Еталон-АСП] для обробки та видачі відповідних свідоцтв.

Ці документи дозволять продовжувати використання повірених контрольних приладів обліку води (лічильників) ще на 4 роки.

Результати повірки будуть відомі вже через кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (.PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код) вже можна буде передати до ресурсопостачальної організації.

ВАЖЛИВО: У рамках переходу України до режиму PaperLess, з 1 червня 2022 року видача документів у паперовому вигляді обмежена.

Повірка лічильників води у Запоріжжі

Як робиться повірка лічильників води без зняття?

Для можливості проведення повірки ІПУ (індивідуальних приладів обліку) на дому / без зняття, всі наші майстри оснащені спеціальними мобільними проливними установками (стандартами), які щороку калибруются і пролонгують термін акредитації в ДП “Укрметртестстандарт”.

Проливна установка приєднується до змішувача, після чого починається вимір води, яка проходить через лічильник, а потім порівнюється зі зміною показань на циферблаті лічильника.

Такий процес являє собою потрійну прогонку через обладнання приблизно 15-20 літрів води з її подальшим виміром. Покроково про те, як відбувається повірка лічильників води на дому (в процесі написання).

Повірка лічильника води (Запоріжжя)

Для ОСББ або колективних заявок, – ціна повірки 340 грн за лічильник!

Якщо різниця між показаннями лічильника і проливний установкою знаходиться в межах допустимої похибки (не більше 10% на слабкому напорі або не більше 4% при сильному натиску), то водяний лічильник визнається відповідним вимогам ДСТУ, тобто придатним до подальшої експлуатації.

Коли результати про повірку виявляться в базі, споживач зможе не турбуватися про працездатність своїх лічильників в наступні 4 роки.

Увага! Перед тим як замовити повірку лічильників води у Запоріжжі (без демонтажу), просимо Вас переконатися в наявності централізованого водопостачання в крані. Якщо води з якої-небудь причини немає (будь то аварія або планове відключення), – до моменту подачі води здійснити повірку лічильників без зняття не вийде.

Повірка лічильників води у м.Запоріжжя без зняття (на дому)

Вартість послуги перевірки водоміру

Багатий професійний досвід навчив нас ніколи не класти три пальці в рот і не завищувати вартість послуг, що надаються. Ми намагаємося тримати ціни на ГРАНИЧНО допустимому рівні.

Повірка 1-го лічильника води350 грн
Повірка від 2 до 5 лічильників води350 грн
Повірка понад 5 лічильників води340 грн
Повірка 1 лічильника води в області600 грн

Таким чином повірка лічильника води (ХВ і ГВ) без зняття виконується нами за максимально невисокою, а найголовніше, найпрозорішою ціною у місті Запоріжжіі – від 340 до 350 грн за лічильник!

ВАЖЛИВО: Плата проводиться виключно за сам процес повірки, а не за його позитивний результат. Тому через не пройдену повірку лічильників, – гроші замовнику не повертаються.


Офіційна повірка лічильників води у м.Запоріжжя.

400 грн 350 грн

для приватних осіб при повірці від 1 до 4-х лічильників води

Офіційна повірка лічильників води  для ОСББ у м.Запоріжжя

400 грн 340 грн

для ОСББ і колективних заявок понад 5-ти і більше приладів


Повірка водяних лічильників. Це взагалі для чого?

У сучасних реаліях суми в квитанціях за комуналку навряд чи можуть когось порадувати. При цьому, досвідченим шляхом багато людей давно прийшли до висновку, що плата за будь-який ресурс за нормативами споживання – справа м’яко кажучи невигідна.

Кращим рішенням є установка ІПУ для контролю споживання реально використаних ресурсів, будь то водопостачання, газ, електроенергія або тепло.

Починаючи з кінця 2017 по всій Україні діє державний закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Відповідно до цим положенням всі споживачі, які підключені до центральної системи водопостачання та мають прилади обліку, зобов’язані проходити процедуру тестування їх працездатності, тобто повірку.

Водяний лічильник (Водомір-Майстер) GIF

Періодичність повірки лічильників води (міжповірочний інтервал), – 1 раз в період 4-х років, починаючи з дати випуску лічильника заводом-виробником, зазначеної в паспорті приладу.

Відповідно до правил, затверджених Кабміном України, повірка лічильників води у Запоріжжі може бути здійснена 2-ма способами:

  1. В лабораторії. Така повірка проводиться на робочих еталонах – спеціальних стаціонарних проливних установках.
  2. На місці розташування лічильника(ів). Здійснюється повірка лічильників без демонтажу за допомогою використання сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють з мінімальною похибкою визначати коректність роботи водомірів.

Зона обслуговування

Ми проводимо повірку лічильників води (вдома, без зняття та порушення пломб) у Запоріжжі та в радіусі до 20 км від меж міста!


Виїзд у всі райони Запоріжжя

  • Олександрівський р-н (Жовтневий): Малий Ринок, Старе Місто
  • Вознесенівський р-н (Орджонікідзевський): Хортиця
  • Дніпровський р-н (Ленінський): Бородинський (Бородок), Великий Луг, Верхня Хортиця, Вирва, Осипенківський, Сонячний
  • Заводський р-н: Запоріжжя Ліве
  • Комунарський р-н: Космос, Первомайське Селище, Південне (Піски)
  • Хортицький р-н: 5-й Хортицький, 6-й Хортицький
  • Шевченківський р-н: Військове Містечко, Гортоп, Зелений Яр, Калантування, Леваневського, Селище Димитрова, Правий Берег, Селище ДД, Чкалівський, 1-й Шевченківський, 2-й Шевченківський, 3-й Шевченківський

Виїзд майстра за межі міста (до 20 км) – обговорюється окремо! ⚠️


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує повірка лічильників води у Запоріжжі (ціна)?

Наша вартість повірки лічильників холодної і гарячої води в місцевості (без демонтажу) у 2021 році становить:

•‎ 1-4 прилади – 350₴
•‎ 5+ приладів – 340₴
•‎ До 20км від Запоріжжя = 600₴


Ціни вказані за 1 одиницю вивіреного приладу (лічильника). Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

Щоб повірити один лічильник води без зняття у вашого майстра піде 15 хвилин?

Так точно. Повірка одного приладу обліку в середньому займає від 15 до 20 хвилин.

Чи проводите ви повірку лічильників води без зняття в моєму районі?📍

Ми здійснюємо роботи по повірці, монтажу і заміни приладів обліку у всіх районах міста Запоріжжя: Олександрівський, Вознесенівський, Дніпровський, Заводський, Комунарський, Хортицький, Шевченківський.

Мій лічильник запітнів, індикатор руху води не крутиться або крутиться ривками. Чи можна зробити повірку такого приладу?

Ні. Такий водомір краще відразу замінити. 99% того, що він не зможе пройти повірку. Наші майстри навіть не будуть пробувати, адже ми на вашому боці! Віддавати гроші за повірку, а потім за заміну лічильника – просто нераціонально.

Для чого потрібна повірка лічильників води?

У момент повірки лічильників води встановлюється їх придатність до використання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

Якщо дані характеристики не виходять за рамки допустимих меж, – прилад обліку визнається придатним. Якщо метрологічні характеристики приладу відхиляються від норми, то він підлягає заміні.

Що якщо повірка лічильника води зроблена не вчасно?

Якщо повірка лічильників води (Запоріжжя) не виконано або виконано не вчасно, – ніяких штрафів передбачатися не буде. Однак, ваші лічильники будуть зняті з обліку і платіжки за воду будуть приходити згідно із загальними нормативами, тобто по середній витраті води на 1 людину. Розрахунок буде проводитися виходячи з кількості прописаних в квартирі людей.

Таким чином, ви не зможете оплачувати воду за показаннями своїх лічильників з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, коли потрібно було провести повірку. Нарахування будуть проводитися так: перші 3 місяці – за середнім розрахунком показань ІПУ за попередні 6 місяців; з 4-го місяця – за середнім нормативу. Знову оплачувати водопостачання за показниками приладів можна буде тільки після їх повірки.

Як я зможу отримати документи про пройдену повірку?

Результати перевірки будуть відомі вже за кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код), вже можна буде передати до ресурсопостачальної організації (переслати чи роздрукувати). Цього буде цілком достатньо.

Однак, якщо Вам обов’язково потрібен документ з мокрим друком та підписом відповідального метролога, процес його видачі займе 7-14 робочих днів. Такі документи надсилаються на найближче до замовника відділення Нової Пошти.