Електронна видача свідоцтв повірки лічильників води

З 1 червня 2022 року, в рамках поступового переходу України в режим paperless, більшість прогресивних метрологічних лабораторій зупиняють видачу паперових результатів повірки засобів вимірювальної техніки.

Відповідно до законів «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», тепер результати повірок, виконані нашим офіційним партнером – лабораторією ТОВ «Еталон-АСП», видаватимуться ПЕРЕВАЖНО в електронній формі (.PDF).

Paperless – це інноваційний процес поступового уникнення використання паперового документообігу в державних органах, аж до повної відмови від паперу.

Це рішення обумовлено в т.ч. з урахуванням безпеки та соціальних викликів, які можуть загрожувати громадянам (продовження карантину, військовий стан, транспортні проблеми тощо).

Електронна видача свідоцтв повірки лічильників води

Поспішаємо запевнити своїх клієнтів, що всі електронні документи (свідоцтва/довідки + протоколи повірки) доступні для перегляду/завантаження у відкритому доступі (в електронній базі за посиланням >>> https://serrp.info) і мають унікальний QR-код, тому жодна ресурсопостачальна організація та/або керуюча компанія [на підконтрольних Україні територіях] не зможе додатково вимагати від Вас будь-яких паперових свідоцтв, довідок, протоколів і/або інших паперових документів.