Повірка Лічильників Води у Славутичі без Зняття

💙💛
1-20 шт = 300₴
20+ шт = 250₴

Зіткнулися з необхідністю вирішення такого питання, як повірка лічильників води без зняття (на дому)? Еврика, ви точно за адресою! На цю послугу ми пропонуємо найнижчі ціни у Славутичі, – від 250 до 300 грн за прилад!

Один з наших майстрів зможе приєднатися до вас через 1-3 днів [після отримання заявки] і за 15-20 хвилин здійснити офіційну повірку лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води без демонтажу і розпломбування!


Повірка лічильників на дому виконується за допомогою спеціального метрологічного обладнання – щорічно акредитованих і каліброваних в ДП “Укрметртестстандарт” переносних проливних установок (еталонів), які мають усі наші майстри.

Важливо, що передані нами свідоцтва про повірку, ГАРАНТОВАНО будуть прийняті всіма ресурсоснабжающими організаціями не тільки міста Славутича та Вишгородського району але і всієї України!

повірка лічильників води gif

Що таке повірка лічильників без зняття

Компанія “Водомір-Майстер” надає подібні метрологічні послуги більше 14 років. Весь цей час ми працювали виключно по Києву та Київській області, але тепер ми приступили до роботи і у “місті надії” Славутичі!

Повірка лічильників води у Славутичі – це те, на чому за довгі роки ми натерли дуже багато мозолів, тому сьогодні ми готові гарантувати своїм славутичським замовникам максимально оперативний і якісний результат роботи!

Тисячі повірених і замінених приладів обліку, наявність всіх документів, а також велика база матеріально-технічних ресурсів – всі ці фактори дозволяють нашим фахівцям здійснювати повірку лічильників води (Славутич) вже за 15-20 хвилин прямо на місці експлуатації, тобто на дому!


Один із наших майстрів приїде на заявку вже за 1-5 днів. Збір даних вдома займе не більше 15-30 хв на прилад, після чого результати повірки у зашифрованому вигляді передадуть до метрологічної лабораторії [Еталон-АСП] для обробки та видачі відповідних свідоцтв.

Ці документи дозволять продовжувати використання повірених контрольних приладів обліку води (лічильників) ще на 4 роки.

Результати повірки будуть відомі вже через кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (.PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код) вже можна буде передати до ресурсопостачальної організації.

ВАЖЛИВО: У рамках переходу України до режиму paperless, з 1 червня 2022 року видача документів у паперовому вигляді обмежена.

Повірка лічильників води без зняття

Як робиться повірка лічильників води без зняття?

Для можливості проведення повірки ІПУ (індивідуальних приладів обліку) на дому / без зняття, всі наші майстри оснащені спеціальними мобільними проливними установками (стандартами), які щороку калибруются і пролонгують термін акредитації в ДП “Укрметртестстандарт”.

Проливна установка приєднується до змішувача, після чого починається вимір води, яка проходить через лічильник, а потім порівнюється зі зміною показань на циферблаті лічильника.

Такий процес являє собою потрійну прогонку через обладнання приблизно 15-20 літрів води з її подальшим виміром. Покроково про те, як відбувається повірка лічильників води на дому (в процесі написання).

Повірка лічильників води без зняття

Для ОСББ або колективних заявок, – ціна повірки 250 грн за лічильник!

Якщо різниця між показаннями лічильника і проливний установкою знаходиться в межах допустимої похибки (не більше 10% на слабкому напорі або не більше 4% при сильному натиску), то водяний лічильник визнається відповідним вимогам ДСТУ, тобто придатним до подальшої експлуатації.

Коли результати про повірку виявляться в базі, споживач зможе не турбуватися про працездатність своїх лічильників в наступні 4 роки.

Увага! Перед тим як замовити повірку лічильників води у Славутичі (без демонтажу), просимо Вас переконатися в наявності централізованого водопостачання в крані. Якщо води з якої-небудь причини немає (будь то аварія або планове відключення), – до моменту подачі води здійснити повірку лічильників без зняття не вийде.

Повірка лічильників води без зняття у Славутичі

Вартість послуги

Багатий професійний досвід навчив нас ніколи не класти три пальці в рот і не завищувати вартість послуг, що надаються. Ми намагаємося тримати ціни на ГРАНИЧНО допустимому рівні.

Повірка 1-го лічильника води300 грн
Повірка від 2 до 20 лічильників води300 грн
Повірка понад 20 лічильників води250 грн
Повірка 1 лічильника води у приватному секторі450 грн

Таким чином повірка лічильника води (ХВ і ГВ) без зняття виконується нами за максимально невисокою, а головне, найпрозорішою ціною у місті Славутичі – від 250 до 300 грн за лічильник!

ВАЖЛИВО: Плата проводиться виключно за сам процес повірки, а не за його позитивний результат. Тому через не пройдену повірку лічильників, – гроші замовнику не повертаються.


повірка водяних лічильників зі зняттям Славутич

400 грн 300 грн

для приватних осіб при повірці від 1 до 20-ти лічильників води

повірка водяних лічильників без зняття Славутич для ОСББ

350 грн 250 грн

для ОСББ і колективних заявок понад 20-ти і більше приладів


Повірка водяних лічильників. Це взагалі для чого?

У сучасних реаліях суми в квитанціях за комуналку навряд чи можуть когось порадувати. При цьому, досвідченим шляхом багато мешканців Славутича давно прийшли до висновку, що плата за будь-якої ресурс за нормативами споживання – справа м’яко кажучи невигідна.

Кращим рішенням є установка ІПУ для контролю споживання реально використаних ресурсів, будь то водопостачання, газ, електроенергія або тепло.

Починаючи з кінця 2017 по всій Україні діє державний закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Відповідно до цим положенням всі споживачі, які підключені до центральної системи водопостачання та мають прилади обліку, зобов’язані проходити процедуру тестування їх працездатності, тобто повірку.

Водяний лічильник (Водомір)

Періодичність повірки лічильників води (міжповірочний інтервал), – 1 раз в період 4-х років, починаючи з дати випуску лічильника заводом-виробником, зазначеної в паспорті приладу.

Відповідно до правил, затверджених Кабміном України, повірка лічильників води у Славутичі може бути здійснена 2-ма способами:

  1. В лабораторії. Така повірка проводиться на робочих еталонах – спеціальних стаціонарних проливних установках.
  2. На місці розташування лічильника(ів). Здійснюється повірка лічильників без демонтажу за допомогою використання сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють з мінімальною похибкою визначати коректність роботи водомірів.

Зона обслуговування


Виїзд у всі квартали Славутича

Наш досвідчений майстер курсує по всіх 13 кварталах міста: Бакинський, Білгородський, Вільнюський, Добринінський, Єреванський, Київський, Невський (Ленінградський), Московський, Ризький, Таллінський, Тбіліський, Чернігівський та Печерський к-ли.

P.S. Також ми активно працюємо у Чернігові. Можливість виїзду майстра за межі цих міст [по Чернігівській області] обговорюються окремо.


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує повірка лічильників води у Славутичі (ціна)?

Наша вартість повірки лічильників холодної і гарячої води в місцевості (без демонтажу) у 2024 році становить:

•‎ 1-20 приладів – 300₴
•‎ 20+ приладів для ОСББ або колективних заявок – 250₴.

Ціни вказані за 1 одиницю вивіреного приладу (лічильника). Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

Щоб повірити один лічильник води без зняття у вашого майстра піде 15 хвилин?

Так точно. Повірка одного приладу обліку в середньому займає від 15 до 20 хвилин.

Чи проводите ви повірку лічильників води без зняття в моєму районі?

Ми здійснюємо роботи по повірці, монтажу і заміни приладів обліку у всіх районах міста Славутича:Бакинський, Білгородський, Вільнюський, Добринінський, Єреванський, Київський, Невський (Ленінградський), Московський, Ризький, Таллінський, Тбіліський, Чернігівський та Печерський р-ни.

Також ми активно працюємо у Чернігові. Можливість виїзду майстра за межі цих міст [по Чернігівській області] обговорюються окремо.

Мій лічильник запітнів, індикатор руху води не крутиться або крутиться ривками. Чи можна зробити повірку такого приладу?

Ні. Такий водомір краще відразу замінити. 99% того, що він не зможе пройти повірку. Наші майстри навіть не будуть пробувати, адже ми на вашому боці! Віддавати гроші за повірку, а потім за заміну лічильника – просто нераціонально.

Як я зможу отримати документи про пройдену повірку?

Документи відправляються на відділення Нової Пошти замовника. Також в найближчому майбутньому ми плануємо відкрити у Славутичі один або кілька пунктів для безкоштовної видачі документів.

Для чого потрібна повірка лічильників води?

На момент повірки лічильників води встановлюється їх придатність до використання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

Якщо дані характеристики не виходять за рамки допустимих меж, – прилад обліку визнається придатним. Але якщо метрологічні характеристики приладу відхиляються від норми, то він підлягає заміні.

Що якщо повірка лічильника води зроблена не вчасно?

Якщо повірка лічильників води (Славутич) не виконано або виконано не вчасно, – ніяких штрафів передбачатися не буде. Однак, ваші лічильники будуть зняті з обліку і платіжки за воду будуть приходити згідно із загальними нормативами, тобто по середній витраті води на 1 людину. Розрахунок буде проводитися виходячи з кількості прописаних в квартирі людей.

Таким чином, ви не зможете оплачувати воду за показаннями своїх лічильників з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, коли потрібно було провести повірку. Нарахування будуть проводитися так: перші 3 місяці – за середнім розрахунком показань ІПУ за попередні 6 місяців; з 4-го місяця – за середнім нормативу. Знову оплачувати водопостачання за показниками приладів можна буде тільки після їхповірки.