Постановка Лічильників Води на Облік

Водомір-Майстер радий повідомити про те, що наш підрозділ, який обслуговує славетні міста Чернігів та Славутич, відтепер бере на себе відповідальність за передачу фінальних документів (свідоцтв) про пройдену повірку лічильників води до необхідніх інстанцій.

Таким чином, тепер після проведення повірки, якщо лічильник води пройшов її успішно, замовнику не потрібно буде забирати документи, а потім їхати до Облтеплокомуненерго, Чернігівводоканалу чи Славутич-водоканалу щоб передати свідоцтва.

Ми заощадимо Ваш час і зробимо це за Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО! 🙂

Даному завданню нами приділяється особлива увага, тому гарантуємо, що жодне свідоцтво не буде загублено і точно опиниться на столі у необхідного спеціаліста відповідної ресурсопостачальної організації.


Що якщо лічильник не пройшов повірку?

У разі, якщо лічильник повірку не пройшов, тобто був визнаний непридатним – ми повідомимо про це замовнику в SMS-повідомленні.

Отримати довідку про непридатність лічильника (якщо вона буде необхідна замовнику) можна буде або забравши через самовивіз, або завантаживши з електронної бази SERRP (👈 посилання клікабільне).